קורס פוטושופ לצלמים

אין כמו תמונה מושלמת שתפסתם ברגע נדיר ובמקום לא שיגרתי. אם זאת, כל צלם גם המקצועי ביותר שיהיה, ידרש לפעמים להעביר את התמונה שצילם תהליך עיבוד צבעוני, בין אם זה טיפול נקודתי מורכב ובין אם זה יצירת אקשן שיעבוד על הרבה תמונות בבת אחת. חוץ מקבלת תמונה איכותית ומרשימה, לא פחות חשובות הן הגדרות הצבע של התמונה, באיזה פורמט לשמור ומה היעוד הסופו של התמונה – להדפסה או למסך.
צור קשר להצעת מחיר

קורס פוטושופ לצלמים

פרטים חשובים

כמה זמן לוקח ללמוד תוכנה? – כמות השעות לכל קורס משתנה (תלוי בקצב של התלמיד ובידע שהוא מגיע איתו) – קורס בסיסי – 12 שעות. קורס מלא – 36 שעות. בכל מקרה לכל תלמיד יותאם מערך לימוד אישי!
שיטת הלימוד – שיעורים פרטיים אחד על אחד או בקבוצה לפי דרישה
תירגול – התלמיד מקבל תרגילים לבית לפי רמתו

למי כדאי ללמוד? הקורסים מתאימים למי שמעוניין לרכוש מקצוע חדש, מאתגר ומאוד מספק וגם למי שכבר עובד בתחום אך מעוניין להרחיב את הידע שלו כדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר או לבעלי עסקים הרוצים לטפל בעצמם בגרפיקה שלהם במקום להעביר לגרפיקאי חיצוני ובכך לחסוך הרבה כסף.

האנשים הנעזרים בתוכנת פוטושופ לצורך עבודתם:

צלמים, מעצבים גרפים, ביצועיסטים, מאיירים, מעצבי אתרים, מעצבי אופנה, מעצבי פנים, אדריכלים ובעלי עסקים הרוצים ליצור בעצמם גרפיקה הכוללת תמונות לצורך פרסום באתר או בפלטפורמות שיווקיות כגון: Ebay, Etsy, Amazon.

מה היתרונות בשיעורים פרטיים אחד על אחד?

  • במידה והתלמיד פספס שיעור, לא קרה כלום, קובעים ליום אחר ומשלימים
  • הקצב מותאם לתלמיד. מי שאיטי יקבל את כל הזמן שבעולם, מי שמהיר… יטוס בחומר
  • ניתן לקבוע שיעורים בימים א'-ו' ובכל שעות היום מ-9:00 – 21:00
  • אפשרות הגעה לבית התלמיד (בתוספת תשלום)
  • ניתן ללמוד און ליין דרך המחשב
  • יחס אישי ותמיכה מלאה בקשיים בתוכנות או שאלות אחרות שצצות גם דרך הטלפון
  • בעלי עסקים יכולים להביא לשיעור משימות שצריכים לבצע לצורך העסק ונראה איך ליצור את הדברים במהלך הלימודים.
  • עזרה ביצירת תיק עבודות והעלתו לאתר אינטרנט

מה נלמד בקורס פוטושופ לצלמים?

איך לנתח תמונה ולדעת מה הבעיות בה, איך לשנות גודל תמונה, חיתוך תמונה ויישור קו אופק, נבין את שיטת העבודה עם שכבות, איך לרטש פנים של אנשים, עיבוד צבעוני – איזון ללבן, יצירת קונטרסט, פתיחת אזורים "סתומים" ומילוי אזורים "שרופים", עבודה עם תמונות שחור לבן, ניצור שינוי צבעוני באזורים מסוימים כך שלא ישפיעו על כל התמונה, חידוד תמונה במספר דרכים, תיקון עיוות עדשה, תיקון הילות מסביב לאובייקטים, שילוב מספר תמונות בחשיפות שונות בשיטת HDR לכדי תמונה אחת בעלת טווח צבעוני נרחב יותר, איך לעבוד עם סביבת עבודה ב- CAMERA RAW, איך ליצור שינוי גורף להרבה תמונות בבת אחת, הוספת חותמת מים WATERMARK על הרבה תמונות בבת אחת, שמירת התמונה בפורמט מתאים לפי יעודה – לדפוס או למסך ועוד..


צילומים לאחר עיבוד פוטושופ

ריטוש בפוטושופ לפני אחרי - Photoshop retouching before after

ריטוש פנים ועיבוד תמונה המתאים לצילמוי "FASHION" ע"י כלי הריפוי והריטוש ושיטות ריטוש מקצועיות ובעזרת שכבות התאמה לשינוי הטונליות של התמונה.

הפיכת רקע ללבן בפוטושופ - Whitening the background in Photoshop

הפיכת רקע ללבן מוחלט כדי שניתן יהיה לשלב בקלות בגרפיקה עם רקע לבן  כך שישתלב עם הרקע בצורה מושלמת + עיבוד תמונה.

חיזוק פרטים וצבעים בשיטת - HDR Processing

חיזוק פרטים, קונטרסט וצבעים בתמונה ע"י שימוש בשלוש חשיפות שונות ושילובן בשיטת – HDR Processing. לפעמים ניתן להסתפק בחשיפה אחת במקרה שאין שלוש.

ילדה אתיופית לפני אחרי פוטושופ - Ethiopian girl photography before after-photoshop

עיבוד תמונה של ילדה אתיופית חמודה ב- Camera Raw וטיפול נקודתי בפוטושופ במקרה של חשיפת "UNDER", העלמת הצל שנוצר כתוצאה מהבזק פלאש וטשטוש הרקע לכדי יצירת עומק שדה קטן.

black-white-photoshop-example

הפיכה לשחור לבן: צד ימין – תמונה שחור לבן רגיל: צילום שצולם בשחור לבן או צילום צבעוני שהפכנו לפורמט צבע Grayscales לעומת צד שמאל: צילום צבעוני עם עיבוד פוטושופ מקצועי שיכול להקפיץ כמה רמות למעלה כל תמונה אשר הומרה לשחור לבן או לגוון מונוכרומטי כלשהו.

< חזרה לכל הקורסים