שותפים

זהו דף קישורים יחודי המספק קישורים לאתרים חיצוניים שאנו משתפים איתם פעולה. הקישורים מופיעים בתוך הטקסט ולא על ידי רשימת לינקים משעממת.

האתרים מחולקים על פי נושאים בצורה קלה וברורה. כל האתרים שמופיעים במלל זה קשורים לתחום הגרפיקה, המדיה והאינטרנט. בנוסף תמצאו חברות נוספות שבאות לעזור לעוסקים בתחום כמו ספקי אחסון אתרים, שרותי ארכיב וכו'..

עיצוב ובניית אתרים

עיצוב אתרים ובניית אתרים הם שני נושאים השונים אחד מהשני ועם זאת הולכים ביחד כמו יד וכפפה. לדוגמה, אישית אני המעצב בגרייס דיזיין אך את התיכנות ובניית אתרים, מבצעים המתכנתים המוכשרים שלנו. אתרים פשוטים או קטנים, אתרי תדמית או אתרים לעסקים קטנים, איך שלא תקראו לזה, לא מאפשרים לכם לרכוש מוצרים דרך האתר. לשם כך עלינו להקים חנות וירטואלית.

בעידן הסמארטפונים הנוגסים נתח לא קטן מהגלישה בבאינטרנט במחשב הביתי, יש חשיבות רבה להתאמת אתר לסלולר.

עיצוב גרפי ומיתוג

חברה או עסק קטן שרוצים להתחיל לעצב לעצמם גרפיקה צריכים לדאוג קודם כל לאיפיון ושרותי מיתוג נכון.

חלק חשוב מהעיצוב הגרפי הינו טיפוגרפיה – שזה עיצוב אותיות. לדוגמה אתר בשם אלף אלף אלף אשר מעצבים פונטים בעברית ומתאימים גם לשימוש לדפוס וגם לאינטרנט.

קורס גרפיקה

אחת התוכנות החשובות ביותר בגרפיקה היא פוטושופ. אתם יכולים לקחת קורס פוטושופ מלא או לחלופין ללמוד שיעורים פרטיים.

כמובן שרצוי לעשות השוואת מחירים לפני : )

כל מיני

אם אתם בעלי חברה גדולה ורוצים להיות מסודרים בניהול העסק, תזדקקו לשירותי ארכיב הכוללים שרותי אחסון, ניהול וגיבוי של כל הנתונים שלכם.

אחת הדרכים להשיג לקוחות חדשים במקום לפרסם בעוד מקום היא ע"י לידים שמספקת עבורכם חברה שזו המומחיות שלה. היתרון הגדול בלידים הוא שהלקוחות שיפנו אליכם יהיו לקחות שכבר הביעו התעניינות במוצר או השרות שאתם מעניקים.