אילוסטרייטור

< חזרה לגלריה

רוצים לקנות את האיורים שאתם רואים פה?

כמעט את כל האיורים, האייקונים, הסטים והעיצובים שיצרתי, תוכלו לרכוש לשימוש מסחרי, אמנותי, גרפי  דרך כל אחד מהאתרים הבאים:

ליד כל איור באתר, תמצאו כפתור בצד לרכישת האיור אשר מפנה לאחד מהאתרים הנ"ל.

דרך החנויות שלי ב- Redbubble וב-Society6 תוכלו לרכוש מוצרים כמו חולצות, תיקים, שעונים, מדבקות, פוסטרים ועוד… עם הדפסים של האיורים של גרייס דיזיין על גביהם באיכות מעולה.

איך רוכשים מאתרי IMAGE BANK ?

יש צורך לעשות מנוי באתר של מכירת תמונות ואיורים. מה שנקרא גם IMAGE BANK.

רוב האנשים לא מכירים את התחום הזה ולא יודעים איך לקנות דרך האתרים האלו, לכן יצרתי פה מדריך שיעזור לכם להתמצא קצת יותר.

אז איך זה עובד?

התשלום באתרים אלה עובד בדר"כ בקרדיטים. רוכשים חבילת קרדיטים כאשר כל קרדיט שווה סכום מסויים.

לדוגמה אתר שאטרסטוק:

1. מסלול חודשי Subscription – מחולק לחבילות: למשל ב-$29 לחודש תוכלו להוריד 10 תמונות / איורים. ב- $199 לחודש תוכלו להוריד 750 תמונות / איורים.

2. מסלול לפי תמונה On-demand packs – מתאים למי שצריך תמונות פעם ב… משלמים $49 באופן חד פעמי ויכולים להוריד 5 תמונות / איורים בלבד אבל ללא הגבלת זמן במשך שנה.

3. מסלול מורחב – בתשלום של 199$ תוכלו להוריד במשך שנה רק 2 תמונות. הסיבה: מנוי זה הוא רשיון לעשות עם התמונות דברים שעם מנוי רגיל לא ניתן למשל: להשתמש בגרפיקה לדפוס כמו ספרים, מגזינים, פוסטרים ובפרסומות בטלויזיה ללא הגבלה של כמות – עד 250,000 עותקים (במנוי רגיל). במנוי רגיל לא ניתן כלל לעצב גרפיקה עם התמונות שתקנו אשר תופיע על מוצרי צריכה כמו חולצות, משחקים ועוד.. שישווקו בחנויות ובמנוי מורחב – כן.

שימו לב, מחירים אלו נכונים ל 9/2021 ויכולים להשתנות עם הזמן.

מקווה שמדריך זה יעזור לכם להבין טוב יותר את שיטת החישוב ותהליך רכישת איורים ותמונות מאתרי IMAGE BANK.

למה עדיף לרכוש איור ולא תמונה?

כאשר רוכשים תמונה, יש צורך לדעת באיזה גדול היא תוצג ובאיזו מדיה. לדוגמה אם נרצה שתמונה תודפס על פוסטר / רולאפ / שלט חוצות, נצטרך לרכוש תמונה ברזולוציה הגבוהה ביותר כדי שלא תצא מטושטשת בהדפסה.
לעומת זאת כאשר רוכשים איור שנעשה בתכנת אילוסטרייטור, מקבלים פורמט מיוחד עם סיומת eps. פורמט זה מאפשר לגרפיקאי לשנות ולהתאים אותו לכל גודל ללא הגבלה.

שימו לב, כאשר אתם רוצים לרכוש איור דרך אתר מכירת תמונות, אתם צריכים להוריד את התמונה בפורמט וקטורי ולא כתמונה. באתרים אלו פורמט זה מצויין בדר"כ ע"י האות V – קיצור של המילה Vector או שפשוט רשום Vector או EPS.

קורס אילוסטרייטור

אוהבים את האיורים שאתם רואים פה ורוצים ליצור בעצמכם כאלו גם?
כדי ליצור את רוב האיורים שאתם רואים פה, אין צורך לדעת לצייר. ע"י טכניקות שונות ניתן לעקוב אחרי תמונה ו"להפוך" אותה לאיור מקורי ומעניין.
מוזמנים לקבל פרטים אודות קורס אילוסטרייטור ותוך מספר מפגשים, ליצור דברים בעצמכם. הלימודים מותאמים גם לעסקים וגם לאנשים פרטיים במתכונת שיעורים אחד על אחד.